Vestuvių fotografas Klaipėdoje Donatas Vaičiulis
Nuotraukos autorius: Monika Penkutė

Esu paprastas vyrukas, kilęs iš Telšių. Taip, esu tikras žemaitis 🙂

Nerašysiu, kaip kad įprasta: nuo vaikystės laksčiau rankose su fotoaparatu… Ne, neturėjau fotoaparato, pats geriausias užsiėmimas buvo žvejyba. Ligi šiol tai mano hobis, tik nebegaliu tam skirti tiek laiko kiek norėčiau.

Mėgstu sportuoti, teko išbandyti visokių sporto rūšių, tačiau į profesionalų sportą neįsitraukiau. Ir dabar mielai paplaukioju, pabėgioju ar ant skersinio pakabu 🙂

Apie fotografiją. Nuo mažens teko daug keliauti, tai dar vienas mano hobis šiai dienai. Pirmąjį savo fotoaparatą muilinę nusipirkau maždaug 2005 metais 🙂 Užsidirbau užsienyje ir nusipirkau tada ale mandrią muilinę 🙂 O tikrasis poslinkis į fotografiją atsirado, kai įsidarbinau spaudos įmonėje. Teko išmokti daug dalykų apie spaustuves, spaudą, kokybę ir dar daug visko. Tada ir pradėjau linkti į profesionalią fotografiją. Turbūt 2011 metais įsigijau pirmą veidrodinį fotoaparatą ir prasidėjo ta profesija.

Iš pradžių fotografavau kaip ir visi viską 😀 Pradėjau tobulintis, mokytis, pakeičiau darbą, susidūriau su spaustuvių darbu iš dar arčiau. Pamačiau kaip gamina vestuvių fotoknygas ir jei neklystu 2012 metais pradėjau linkti į vestuvių fotografiją.

Šiuo metu beveik visą savo laiką ir skiriu vestuvių bei porų fotografijai. Tai ta sritis, kuri užveda ir patinka dirbti.

Kas gali būti geriau nei dirbti darbą, kuris patinka? Esu laimingas ir bandau tą laimę perteikti klientams 🙂